EN
עינת עובדיה, מנכ"לית זולת

עינת עובדיה

מנכ"לית זולת

בעשר השנים האחרונות, עינת מכהנת בעמדות מפתח בפוליטיקה הישראלית הן בקואליציה והן באופוזיציה. היא בעלת ניסיון ניהולי עשיר במערכת שונות, כולל ניהול קמפיינים פוליטיים למועמדים ורשימות בבחירות הארציות והעירוניות. פעילה חברתית בשמאל הישראלי: ממובילות המאבק לחינוך חינם לגילאי 3-0, פיקוח על גננות מתעללות ומובילת מאבק עובדי המזנון בכנסת ישראל על תנאי העסקתם הבלתי חוקיים.

בזוגיות עם אריק ואמא לשלושה ילדים.

בעלת תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה וסינית מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל בראשון לציון.

IMG_2883

יאסר אבו ערישה

יאסר הוא מורה לערבית, עורך לשוני ומתרגם, יליד הכפר פרדיס. עיתונאי שכתב ב-"שיחה מקומית" ואתר הביקורת "העוקץ" שערך את גרסתו הערבית.

הוא פעיל פוליטי וחברתי, ששימש דובר של חבר הכנסת מוסי רז (מרצ) בכנסת ה-24 עד אוגוסט 2021.

ליאסר תואר ראשון בניהול ומדע המדינה מאוניברסיטת תל אביב, וכרגע הוא סטודנט לתואר ראשון נוסף במשפטים באותה אוניברסיטה.

בצוות של זולת, יאסר אמון על תרגום ועריכת התוכן בשפה הערבית.

WhatsApp-Image-2020-11-09-at-18.47.04

עאיד בדיר

עאיד בדיר הוא בן 40 וחי בכפר קאסם. הוא בעל תואר ראשון במינהל ממשל ומשפט, ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב. בשנתיים האחרונות משמש סגן ראש עיריית כפר קאסם ומחזיק בתיק איכות הסביבה בעיר. חבר מפלגת מרצ ומנהל המטה הערבי במפלגה, בעבר שימש יועץ פרלמנטרי בכנסת.
16999029_10154593573223937_322263802334655366_n

הדס בשן

עיתונאית ואשת דיגיטל, בעלת תואר ראשון במשפטים וניסיון ענף בעולם התקשורת הישראלית בתפקידי כתיבה (הארץ, מאקו, את, פנאי פלוס)  עריכה (סלונה), תוכן שיווקי, תסריטאות ("עד כאן") ומחזאות ("מלכת הכמעט"). הדס הגיעה לזולת אחרי קרוב לשלש שנים ככתבת ועורכת התוכן השיווקי של אתר "כל זכות". כיום כותבת באופן קבוע טורים שבועיים ב"הארץ" וב"את". גרה בתל אביב עם איילת הילדה ושילה הכלבה הכנענית. 

צילום: דנה וקסלר, "את"

אילת גריל שרת

אילת גריל שרת

 כיהנה בעבר בתפקידים בכירים בענף הפרסום ובהמשך כסמנכ"לית השיווק והדוברות של עמותת "לחופש נולד". בעשור האחרון היא משמשת כיועצת תקשורת ומתמחה בתחומי מדיניות, חוץ ובטחון. במסגרת עבודתה משמשת גם כיועצת התקשורת של מכון מיתווים.

עדי גרנות

עדי גרנות

 בוגרת התוכנית האינטרדיסיפלינרית למצטיינים במדעי הרוח והאמנויות באוניברסיטת תל אביב, ובעלת תואר שני בתקשורת פוליטית מה-School London Economics of. עבודת התזה שלה בחנה את התפקיד של הבניית נרטיבים של פחד בכל הנוגע להתקבלות ה-BDS בקרב ישראלים יהודים. מוזיקאית ובוגרת בית ספר רימון למוסיקה במסלול לזמרים יוצרים, כותבת ומפרסמת מוזיקה פוליטית, טקסטים ומאמרים שעוסקים בקשר שבין פוליטיקה לתרבות פופולרית, ובפרט למוזיקה. עבדה במשך ארבע שנים בארגון שוברים שתיקה, והיתה אחראית על תחום המחקר והכתיבה במחלקת הלובי של הארגון, חיה בתל אביב.

ד"ר זהר כוכבי

זהר כוכבי כתב את עבודת הדוקטור במחלקה לפילוסופיה באוניברסיטת אדינבורו. בוגר ומוסמך החוג לפילוסופיה באוניברסיטה העברית בירושלים. ניהל את מדור העריכה והתרגום בבית ההוצאה לאור של האוניברסיטה הפתוחה. לימד במוסדות אקדמיים בארץ ובחו״ל, עסק בעריכה ובתרגום ושימש כעורך ראשי במדור המסות בכתב העת Journal of Levantine Studies (הוצאת מכון ון ליר). חוקר לשעבר במרכז לצדק חברתי ודמוקרטיה ע״ש חזן. מגשר מוסמך, התנדב והיה חבר הוועד המנהל במרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בתל אביב.

פרנסס

פרנסס רדאי

משמשת כפרופסור אמריטה בקתדרה לדיני עבודה ע"ש ליברמן, בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ומשמשת כפרופסור מן המניין במסלול האקדמי המכללה למינהל, שם היא מכהנת גם כיושבת ראש תוכנית המוסמך וכנשיאה של כבוד במרכז קונקורד לחקר קליטת המשפט הבינלאומי בישראל. רדאי הייתה חברה בקבוצת עבודה של מועצת זכויות האדם של האו"ם לעניין הפליה נגד נשים. נוסף על כך, היא פעילת זכויות אדם בולטת ופמיניסטית.

ד"ר מהא כרכבי-סבאח

מרצה בכירה במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. היא בעלת תואר שלישי בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב (2015), פוסט-דוקטורט ב- Centre for Gender Studies, SOAS, University of London (2015-2016), פוסט-דוקטורט בחוג לסוציולוגיה באוניברסיטת תל-אביב (2016-2017), ופוסט-דוקטורט במכון המפרי לחקר חברתי, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב (2018-2020).
תחומי העניין של ד"ר מהא כרכבי-סבאח מתמקדים בקשר בין שינויים חברתיים, התנהגות משפחתית ואי-שוויון מגדרי בחברות הנמצאות בתהליכי שינוי ובאופן ספציפי בחברה הערבית פלסטינית בישראל. מחקריה מפנים את תשומת הלב לחקר חיי משפחה ותעסוקה, תוך הפעלה משולבת של "עדשה אתנית" ו"עדשה מגדרית" ושימת לב לנקודת המבט של נשים ערביות פלסטיניות, קבוצה המאופיינת בהצטלבויות בין מיקומי שוליים מרובים, שלאורך השנים נשארה סמויה מן העין המחקרית. מחקריה של ד"ר כרכבי-סבאח מפורסמים בכתבי-עת מקצועיים שפיטים ופרקים בספרים מדעיים הנחשבים כחלוצים בתחום של חקר משפחה, עבודה ושוויון מגדרי.

18076724_10154573442149677_1211984367607245921_o-1

רון קסלר

רון קסלר בעל ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום הדיגיטל והתוכן והתמחה בקמפיינים פוליטיים וחברתיים רבים. בעברו ליווה את הפעילות הדיגיטלית של נבחרי ציבור בכירים, ועבד בארגוני המגזר השלישי. רון הוא אופטימי מיסודו, אדם שמאמין שאפשר לשנות את ישראל וגם להשתנות יחד איתה. מתגורר בתל אביב.

דילוג לתוכן