EN

מנכ"לית זולת

עינת עובדיה

עינת עובדיה היא בעלת תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה וסינית מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל בראשון לציון. בעשר השנים האחרונות היא מכהנת בתפקידי מפתח שונים בפוליטיקה הישראלית הן בקואליציה והן באופוזיציה. בחמש השנים האחרונות שימשה כמנהלת המטה של יו״ר מרצ לשעבר זהבה גלאון. ניהלה קמפיינים פוליטיים רבים למועמדים ורשימות בבחירות הארציות והעירוניות, והיא פעילה חברתית בשמאל הישראלי. עינת היא חברת הנהלת מרצ.

צוות זולת

18076724_10154573442149677_1211984367607245921_o-1

רון קסלר

רון קסלר בעל ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום הדיגיטל והתוכן והתמחה בקמפיינים פוליטיים וחברתיים רבים. בעברו ליווה את הפעילות הדיגיטלית של נבחרי ציבור בכירים, ועבד בארגוני המגזר השלישי. רון הוא אופטימי מיסודו, אדם שמאמין שאפשר לשנות את ישראל וגם להשתנות יחד איתה. מתגורר בתל אביב.

עו”ד מור הרניק בלום

עו”ד מור הרניק בלום, בעלת תואר במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, וכחלק מהכשרתה למדה גם באוניברסיטת Georgetown ב-London. התמחתה ושימשה כעורכת דין במשרדים מובילים בתחומים של ליטיגציה, דיני עבודה, משפט פלילי ותיקי צווארון לבן. מור מייסדת שותפה וחברת ועד מנהל בעמותה למען יונקים ימיים בישראל. היא פעילה חברתית ופוליטית, עבדה כמנהלת הפעילים הארצית בתנועת שלום עכשיו, והשתתפה בפרוייקט פיתוח קהילות בנפאל.

WhatsApp-Image-2020-11-09-at-18.47.04

עאיד בדיר

יליד 1979 ומתגורר בכפר קאסם. בוגר תואר ראשון במינהל ממשל ומשפט ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב. בין השנים 2021-2019 החזיק עאיד בתיק איכות הסביבה בעיריית כפר קאסם וכיהן כסגן ראש העירייה. חבר מפלגת מרצ ומנהל המטה הערבי במפלגה, בעבר שימש יועץ פרלמנטרי בכנסת.

עדי גרנות
עדי גרנות

בת 36, חיה בדרום תל אביב. בוגרת התוכנית האינטרדיסיפלינרית למצטיינים במדעי הרוח והאמנויות באוניברסיטת תל אביב, ובעלת תואר שני בתקשורת פוליטית מה-School London Economics of. עבודת התזה שלה בחנה את התפקיד של הבניית נרטיבים של פחד בכל הנוגע להתקבלות ה-BDS בקרב ישראלים יהודים. מוזיקאית ובוגרת בית ספר רימון למוסיקה במסלול לזמרים יוצרים, כותבת ומפרסמת מוזיקה פוליטית, טקסטים ומאמרים שעוסקים בקשר שבין פוליטיקה לתרבות פופולרית, ובפרט למוזיקה. עבדה במשך ארבע שנים בארגון שוברים שתיקה, והיתה אחראית על תחום המחקר והכתיבה במחלקת הלובי של הארגון.

פרנסס

פרנסס רדאי

משמשת כפרופסור אמריטה בקתדרה לדיני עבודה ע”ש ליברמן, בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ומשמשת כפרופסור מן המניין במסלול האקדמי המכללה למינהל, שם היא מכהנת גם כיושבת ראש תוכנית המוסמך וכנשיאה של כבוד במרכז קונקורד לחקר קליטת המשפט הבינלאומי בישראל. רדאי הייתה חברה בקבוצת עבודה של מועצת זכויות האדם של האו”ם לעניין הפליה נגד נשים. נוסף על כך, היא פעילת זכויות אדם בולטת ופמיניסטית.

ד”ר מהא כרכבי-סבאח

מרצה בכירה במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. היא בעלת תואר שלישי בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב (2015), פוסט-דוקטורט ב- Centre for Gender Studies, SOAS, University of London (2015-2016), פוסט-דוקטורט בחוג לסוציולוגיה באוניברסיטת תל-אביב (2016-2017), ופוסט-דוקטורט במכון המפרי לחקר חברתי, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב (2018-2020).
תחומי העניין של ד”ר מהא כרכבי-סבאח מתמקדים בקשר בין שינויים חברתיים, התנהגות משפחתית ואי-שוויון מגדרי בחברות הנמצאות בתהליכי שינוי ובאופן ספציפי בחברה הערבית פלסטינית בישראל. מחקריה מפנים את תשומת הלב לחקר חיי משפחה ותעסוקה, תוך הפעלה משולבת של “עדשה אתנית” ו”עדשה מגדרית” ושימת לב לנקודת המבט של נשים ערביות פלסטיניות, קבוצה המאופיינת בהצטלבויות בין מיקומי שוליים מרובים, שלאורך השנים נשארה סמויה מן העין המחקרית. מחקריה של ד”ר כרכבי-סבאח מפורסמים בכתבי-עת מקצועיים שפיטים ופרקים בספרים מדעיים הנחשבים כחלוצים בתחום של חקר משפחה, עבודה ושוויון מגדרי.

דילוג לתוכן